Rozwody – Radom czyli prowadzenie spraw rozwodowych
i reprezentacja

 

Kłopoty małżeńskie to niezwykle osobiste dramaty, które bardzo często mogą prowadzić do rozpadu rodziny. Jeśli zdecydujecie się na tak trudny krok, jakim jest rozwód, warto zwrócić się po pomoc do doświadczonego adwokata, który pomoże przejść przez okres stresu, zminimalizuje trudności, ale również przeprowadzi sprawnie rozprawę i to z korzyścią dla klienta. Podczas etapu wyboru prawnika w tej konkretnej kwestii należy kierować się takimi wyznacznikami jakimi są profesjonalizm, doświadczenie oraz zaufanie do niego.

Pomoc prawna dla osób fizyczych

Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych

Pomoc prawna dla instytucji publicznych

Pomoc w windykacji
Doradztwo w zakresie prawa handlowego i gospodarczego
Porady prawne dla klientów indywidualnych
Radzimy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Pełna reprezentacja klienta

 

Nasza kancelaria adwokacka oferuje pełną reprezentację klienta przed sądem, dotyczącą każdego typu sprawy rozwodowej. Podejmujemy się zarówno prowadzenia rozpraw, w których bronimy strony klienta, jak i tych, w których to my wytaczamy powództwa czy zakładamy sprawy. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby osoby powierzające nam swoje sprawy miały poczucie bezpieczeństwa, poufności oraz zrozumienia. Bronimy praw naszych klientów i wspólnie ustalamy najkorzystniejsze rozwiązania. Posiadamy duże doświadczenie w tematyce prawa rozwodowego. Ponadto uczestniczymy także w mediacjach, dzięki którym możliwe jest rozwiązanie sprawy bez konieczności wystąpień przed sądem.

 

Alimenty

 

Jednym z najbardziej znaczących aspektów przy sprawach rozwodowych są alimenty. Bez względu na rozwój sytuacji i werdykt sądu, zawsze dotyczą one obydwu stron. Dlatego walczymy o uzyskanie satysfakcjonujących dla naszego klienta wysokości alimentów, które mogą dotyczyć zarówno jego samego jak i wspólnych dzieci. Alimenty poza rozstrzygnięciem o winie oraz władzy rodzicielskiej i kontaktach są dla nas najwyższą ambicją. W naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się także sprawami, w których naszym klientem jest strona, obarczona obowiązkiem spłacania alimentów, a ich zasądzona kwota jest niesprawiedliwie wysoka.

 

Rozwody Radom – Adwokat Mikołaj Wachowicz zaprasza do kancelarii adwokackiej z siedzibą w mieście Radom.

Kontakt Wachowicz – Kancelaria adwokacka Zapraszamy od pn. do pt. w godz.: 9-17


NIP: 796-279-92-92,
REGON: 365112265
numer rachunku: Santander Bank Polska,
23 1910 1048 2307 8357 9522 0001