Obsługa prawna inwestycji budowlanych

Kancelaria adwokacka Mikołaj Wachowicz z siedzibą w Radomiu świadczy usługi kompleksowej obsługi i porad prawnych związanych z szeroko rozumianymi inwestycjami budowlanymi, robotami budowlanymi oraz prawem budowlanym. Świadczymy pomoc prawną w zakresie transakcji i projektów inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Oferujemy doradztwo, zaczynając od negocjacji, a kończąc na skutecznym zakończeniu i rozliczeniu wcześniej określonych założeń inwestycyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko strony kupujące, ale i sprzedające daną nieruchomość. Naszą specjalnością jest m.in. prawo budowlane, dlatego specjalizujemy się w obsłudze prawnej wszystkich podmiotów biorących udział w procedurze budowlanej. Możemy reprezentować inwestorów, wykonawców oraz podwykonawców. Doradzamy nie tylko na etapie podpisywania umów inwestycyjnych, ale też w trakcie trwania kontraktów oraz po zakończeniu transakcji.

 

W czym się specjalizujemy?

•kompleksowa obsługa prawna sprzedaży nieruchomości, najmu, dzierżawy i leasingu

•prowadzenie analiz prawnych nieruchomości

•konstruowanie i opiniowanie umów związanych z budowlanym procesem inwestycyjnym

•pomoc w negocjacjach umów o projekt budowlany i roboty budowlane

•obsługa prawna inwestycji budowlanych

•reprezentacja klienta w sporach związanych z prawem budowlanym

•usługi doradcze oraz analiza ryzyka związana z inwestycjami budowlanymi

Pomoc w windykacji
Radzimy, jak zabezpieczyć się na wypadek trudności z odzyskaniem wierzytelności. Kompleksowo zajmujemy się procesem windykacyjnym. Przygotowujemy wezwania do zapłaty oraz pozwy, reprezentujemy w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. Szanując czas i pieniądze Naszych klientów prowadzimy również negocjacje z dłużnikami.
Doradztwo w zakresie prawa handlowego i gospodarczego
Porady prawne dla klientów indywidualnych
Radzimy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego